"> Vialle Otogaz Sistemleri | Gençler Otogaz Lpg Montaj ve Bakım Servisi

Vialle Otogaz Sistemleri

Aracımıza LPG dönüşümü yaptırmaya karar verdiğimizde aklımıza ilk gelen soru, en iyi LPG sistemi hangisi? Hangi LPG sistemi aracıma uyumludur?

Bu soruların cevabını ararken birçok seçenekle karşılaşabiliriz. Fakat bu seçeneklerin içerisinde öyle bir marka vardır ki, diğerleriyle mukayese edilemeyecek kalite ve özelliğe sahiptir. Otogaz sistemleri arasından sahip oldukları özellikleriyle kendini ayıran bu sistemin adı Vialle Otogaz Sistemleridir.

Vialle dünyadaki en gelişmiş otogaz sistemi olan DirectBlue sistemini geliştirmiştir. Direk enjeksiyonlu olan benzinli motorlar için özel olarak geliştirilmiş bu sistem, benzine benzer şekilde sıvı gazı doğrudan silindirlere enjekte eden ilk ve tek sistemdir. Vialle’nin bu özelliği ile motorunuzun performansı ve sürüş özellikleriniz korunur.

DirectBlue sisteminin kalbi, benzin ve LPG arasında yumuşak geçiş sağlayan patentli ürünü FSU4’tür (Yakıt Seçici Ünite). FSU4 seçilen yakıtı motordaki orijinal benzin enjektörlerine gönderir. Araç sürücüsü, sadece iç kısma monte edilmiş yakıt düğmesini kullanarak herhangi bir zamanda istediği yakıtı seçerek, aracını gazda veya benzinde kullanabilir. Direkt enjeksiyonlu benzinli motorlar Audi, VW, GM, Skoda, Seat, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes gibi büyük otomobil markaları tarafından kullanılmaktadır. Vialle, DirectBlue modeli ile yüksek basınçlı yakıt pompası, enjektörler ve basınç sensörleri gibi aracın birçok orijinal parçasını kullanır. Aracın benzinli sisteminde var olan tüm bu bileşenler LPG ile test edilmiş ve EC 67-R01’e göre onaylanmıştır.

Vialle, DirectBlue sisteminin bu ayrıcalıklı özelliğinin en önemli avantajı, benzin enjektörlerin soğutulması için diğer sistemlerdeki gibi benzinde çalışma zorunluluğunun olmaması. Vialle DirectBlue ile LPG doğrudan orijinal benzin enjektörleri yoluyla enjekte edilir böylelikle enjektöre zarar gelmesi söz konusu değildir.

Aynı zamanda aracın kendi enjektörlerinin kullanımı ile güç kaybı (çoğu zaman güç kazancı bile olur), yükseklik ve dış sıcaklık gibi iklim etkileriyle ilgili problemler yaşanmaz ve orijinal pompada ayarlamalar yapılmadan aracın orijinal yüksek basınçlı pompası kullanılır. Bu özellik ile de aracın orijinal yüksek basınçlı pompasında ki problemler önlenir.

Gerek tasarruf konusunda, gerekse performans konusunda maksimum verimlilik sağlayan Vialle Otogaz Sistemleriyle ilgili detaylı bilgi almak ve montajını yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gençler Otogaz İş Ortakları - Markalar

Sertifikalı ve Yetki Belgeli Servis

Dönüşümünü tamamladıktan sonra aracınız hem yüksek performansını
koruyacak hem de daha tasarruflu tüketim yapacak.

Haberler / Duyurular

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Dönüşümünüzün size ne kadar katkı sağlayacağını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Benzin

7,09 ₺

Motorin

6,47 ₺

Otogaz

4,06 ₺