"> Lovato LPG Sistemleri | Gençler Otogaz Lpg Montaj ve Bakım Servisi

Lovato LPG Otogaz

Aracına LPG dönüşümü yaptırmak isteyen kullanıcıların çoğu seçeceği LPG kitinin yerli veya ithal olması konusunda kararsızlık yaşamaktadır. Her ne kadar gelişen teknoloji ile yerli ve ithal ürünler arasında kalite farkı ortadan kalksa da, LPG sektörünün öncüsü ve başı çeken firmalar her zaman bir adım önde olmayı başarmışlardır. Bilindiği üzere LPG sistemlerinin öncüsü olan bu markaların menşei İtalya ve Hollanda’dır. İtalyan LPG sistemlerinin öncüsü ise, Lovato LPG Sistemleridir. 50 senelik bir geçmişe sahip olan Lovato LPG Sistemleri yaklaşık 35 ülkede kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Bu durumun öncelikli sebebi ise Lovato LPG Sistemlerinin hemen hemen her araca uyumlu olması ve yüksek performans sunmasıdır.

Aynı zamanda yaygın servis ağına sahip olan Lovato Otogaz Sistemleri, kolay ürün tedariği ve farklı şehirlere seyahat eden sürücülerin kesintisiz servis hizmeti alması noktasında avantaj sağlamaktadır.  Karbüratörlü, enjeksiyonlu, atmosferik motor tiplerinin yanı sıra direk enjeksiyonlu (TSI-GDI-FSI) motor tiplerine de uygun LPG kitlerine sahip olan Lovato LPG Sistemleri, akıllı yazılımı sayesinde (OBD-II) aracın kendi kendine yakıt ayarı yapmasını da sağlamaktadır. 3-4-5-6-8 Silindirli tüm benzinli otomobillerde kullanılabilmekte olan Lovato Sıralı Sistem LPG Kitleri ile araçlar %45 yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Performansın ve tasarrufun yanı sıra ürünlerine verdiği garanti ile de ön plana çıkan Lovato LPG sistemleri, montajı yapılan tüm araçlara 2 yıl veya 100.000 km parça garantisi vermektedir. Sıfır aracına montaj yaptırmak isteyen kullanıcılara ekstra avantaj sunan Lovato markası, 0-15.000 km aralığında LPG dönüşümü yaptıran tüm araç sahiplerine 250 TL karşılığında 3 yıllık motor garantisi veriyor. 3 yıl veya 100.000 km süresinde aracın motor aksamında herhangi bir problem olur ise, oluşacak masrafları Lovato markası karşılıyor. Tabi bu garantinin geçerli olabilmesi için ise her on bin (10.000) km’de yapılması gereken bakım ve kontrollerin düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu konuda da kullanıcılarını düşünen Lovato markası, LPG kitlerine yerleştirdiği bakım sayacı ile kullanıcıların bakım zamanlarında bilgi sahibi olmasını ikaz sistemi ile sağlamaktadır.

Lovato LPG markasının malzeme kalitesinin anlaşılabilmesi için biraz daha bilgi vermek gerekirse şunu söyleyebiliriz. Lovato markası, otomobil üreticilerin sahip olduğu kalite belgelerine sahiptir. Yani bir otomobil markasındaki mühendislik ve sistematik kontrol sistemleri Lovato üretim üssünde de mevcuttur. Ürünlerini otomatik test merkezlerin de kontrol eder ve geçer not alan ürünlerinin seri imalatına başlar. Bu test merkezleri ise DEKRA sertifikasına sahiptir. Yani hem Avrupa hem de dünya standartları ölçüsünü karşılayıcı bir merkezde gerekli kontrollerini yerine getirir.

Türkiye’deki servis ağı da her geçen gün artmakta olan Lovato LPG markası ile 300’den fazla bayii ve servis ağı ile kaliteli hizmeti kesintisiz almak mümkündür. Uzun vade de sorun yaşamadan tasarruf sağlamak isteyen ve sadece rutin bakımlar için oto sanayiye gitmek isteyen kullanıcılar için Lovato LPG sistemlerini önerebiliriz.

Gençler Otogaz İş Ortakları - Markalar

Sertifikalı ve Yetki Belgeli Servis

Dönüşümünü tamamladıktan sonra aracınız hem yüksek performansını
koruyacak hem de daha tasarruflu tüketim yapacak.

Haberler / Duyurular

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Dönüşümünüzün size ne kadar katkı sağlayacağını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Benzin

7,09 ₺

Motorin

6,47 ₺

Otogaz

4,06 ₺