"> Atiker LPG Otogaz | Gençler Otogaz Lpg Montaj ve Bakım Servisi

Atiker LPG Otogaz

Neden LPG – OTOGAZ ?

Günümüzde araç sahibi olmak lüks olmaktan çıktı ve en önemli ihtiyaçlar arasına girdi. Bu ihtiyacı karşılarken araç sahiplerinin, dikkat ettiği konuların başında ise, aracın güvenliği, konforu ve yakıt tüketim miktarı gelmektedir. Araç firmaları gelişen teknoloji ile bu konularda birbiri ile rekabet ederek yüksek güvenlik, konfor ve yakıt tasarrufu konusunda çok önemli gelişmelere imza atmışlardır. Fakat bilindiği gibi ülkemizdeki yakıt fiyatları oldukça dalgalı bir seyir izlemektedir. Gerek döviz kurunun yüksekliği, gerekse petrol konusundaki yurt dışı bağımlılığımız, bizi en pahalı yakıtı tüketmek zorunda kalan ülkelerden biri yapmaktadır. Bu sebeple birçok araç sahibi yakıt tasarrufu sağlamak için LPG sistemlerini tercih etmektedir. Çünkü aracına LPG montajı yaptırarak Otogaz kullanan araç sahipleri minimum %40 oranında yakut tasarrufu sağlamaktadır.

LPG Sadece ülkemizde mi kullanılıyor?

LPG sistemi denilince sadece ülkemizde bulunan bir teknolojiden söz ediliyor gibi algılanması doğru değildir. Avrupa’nın birçok ülkesinde de LPG sistemleri kullanılmaktadır. Hatta Avrupa’da LPG sistemlerinin kullanıma 1945 yılında başlanmıştır. Ülkemizde ise, 50 sene sonra LPG sistemleri ile ilgili mevzuat çıkmış ve kullanıma başlanmıştır. İtalya’da iki milyondan fazla araçta LPG sistemi vardır. Bunun tercih edilmesinin başlıca sebebi, LPG’nin emisyon değerlerinin diğer yakıt türlerine oranla daha düşük olması, yani LPG’nin çevreci bir yakıt olması ve LPG’nin diğer yakıt türlerine göre daha uygun fiyatla satışa sunulmasıdır.

ATİKER LPG Sistemleri

Ülkemizde en çok tercih edilen LPG sistemlerinin başında ATİKER LPG gelmektedir. Tamamen yerli ve Otogaz sistemine ait bütün parçaların imalatını kendi bünyesinde yapabilen Dünyadaki tek firmadır. Fiyatının uygunluğu ve yaygın servis ağı ile her tip araca uyumlu ürünlerinin bulunması, Atiker LPG sistemlerini ülkemizde en fazla tercih edilen Otogaz markası yapmıştır. Bu avantajları müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye çıkarmıştır. Her araca uygun LPG sistemi geliştirilmek için sürekli çalışmakta olan AR-GE merkezinin, yeni nesil araçlar için geliştirdikleri akıllı LPG sistemlerinin sorunsuz çalışması, kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Piyasaya girdiği ilk günden bugüne sürekli kendini geliştiren Atiker LPG sistemleri, yurtdışında da artık adından bahsettirmeye başlamıştır.

ATİKER LPG sistemlerinin hedefi OTOGAZ’ın en verimli şekilde kullanımını sağlamaktır. Bu nedenle de LPG enjektörleri yüksek verimlilikle çalışmakta ve aracın performansını hiçbir şekilde olumsuz etkilememektedir. Sıfır performans kaybı sloganı ile kalitesini vurgulayan Atiker LPG sistemleri yüksek performanslı araçlarda da uyumluluk sorunu yaşatmamaktadır. Gerek elektronik yazılım konusunda gerekse mekanik parça kalitesinde kendisini sürekli geliştiren Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri hem aracınızın performansını hem de bütçenizi korur.

Gençler Otogaz İş Ortakları - Markalar

Sertifikalı ve Yetki Belgeli Servis

Dönüşümünü tamamladıktan sonra aracınız hem yüksek performansını
koruyacak hem de daha tasarruflu tüketim yapacak.

Haberler / Duyurular

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Dönüşümünüzün size ne kadar katkı sağlayacağını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Benzin

7,09 ₺

Motorin

6,47 ₺

Otogaz

4,06 ₺